Wycieczka

WYCIECZKI WEEKENDOWE

Niedzielne i sobotnie wycieczki kolejowe dla turystów indywidualnych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
Pociągi odjeżdżają ze stacji Piaseczno Miasto przy ul. Sienkiewicza 14, od wiosny do jesieni w każdą niedzielę o godzinie 11.00. Jeżdzimy także w soboty (godziny odjazdu ustalane są kązdorazowo dla danej wycieczki).

Przed odjazdem pociągu można zwiedzić modelarnię, gdzie znajduje się makieta kolejowa.

Przejazd koleją trwa około 1 godziny w obie strony, szlak w obie strony ma długość 30 km, trasa kolei to Piaseczno-Tarczyn-Piaseczno. Szlak Piaseczyńsko-Grójeckiej Kolejki Wąskotorowej obfituje w piękne widoki oraz w tereny o walorach przyrodniczych, rekreacyjnych, godne uwagi i zainteresowania turysty indywidualnego oraz grupowego. W trakcie naszych wycieczek organizujemy postój w naszym siedlisku w miejscowości Runów, postój trwa od 2 do 3 godzin. W siedlisku na polanie leśnej znajdują się wiaty ze stołami i ławami oraz miejsce na ognisko, z drugiej strony znajduje się duża łąka z zagajnikiem brzozowym.

Zapraszamy wszystkich, którzy wiedzą i nie wiedzą, że CIUCHCIA TO ZDROWIE.

DODATKOWE ATRAKCJE W RUNOWIE:

WILD WEST CITY- RUNÓW - otwarte od 1 maja , jest niespodzianką i bardzo ciekawą osadą turystyczną, w stylu country, która wyrosła obok naszej stacji. W miasteczku można skorzystać z wielu atrakcji o tematyce starego Westernowego Miasta.

OGNISKO - które rozpali nasza obsługa i przygotuje widełki do pieczenia kiełbasek.

CATERING - nie musicie się martwić, w każdą niedzielę na naszej stacji w Runowie czeka na Państwa catering.
Polecamy, bo naprawdę jedzonko jest smaczne.